Pērc un dzīvo!

Iegūsti savā īpašumā daļu no Klusā centra un baudi visas priekšrocības, ko sniedz dzīve pilsētas sirdī. Ēkā pieejami 50 dzīvokļi ar platību no 20 – 44 m². Piektajā stāvā ir pieejami divu līmeņu dzīvokļi.

Dzīvokļi tiek pārdoti ar gala apdari un santehniku. Pēc klientu pieprasījuma dzīvokļus ir iespējams aprīkot ar iebūvētām mēbelēm un virtuves iekārtu un tehniku.

Ēka ir aprīkota ar ērtu un ietilpīgu liftu. Slēgtā pagalmā ir ierīkotas velosipēdu novietnes iedzīvotāju ērtībām. Ēkā tiek veikta video diennakts novērošana ar video ierakstīšanas iespēju.

Ēkas pārvaldīšanas pakalpojumus veic ārpakalpojumu sniedzējs, kas nepieciešamības gadījumā var nodrošināt arī īpašuma uzkopšanas, veļas mazgāšanas un nelielu remontdarbu pakalpojumus.

Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar kvalitatīvu gala apdari un santehniku. Pēc klientu pieprasījuma dzīvokļus ir iespējams aprīkot ar iebūvētām mēbelēm un virtuves iekārtu un tehniku.

Pērciet un dzīvojiet

Iegāde ar labvēlīgiem kreditēšanas nosacījumiem

sadarbībā ar šādām kredītiestādēm

Dzīvokļus ir iespējams iegādāties izmantojot Altum programmu mājokļa iegādei.

Sazinieties ar mums

Elīna Ozola

Elīna Ozola

Pārdošanas un mārketinga vadītāja

KONTAKTI:
 +371 29 224 774
 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
PROJEKTA ATTĪSTĪTĀJS:
HEPSOR PROJEKTA ATTĪSTĪTĀJS
PROJEKTA BŪVNIEKS:
MITT PERLEBACK PROJEKTA BŪVNIEKS
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Invalid Input